Slovak chemistry server

w w w . c h e m i a . s k
Slovensky server venovany chemickemu priemyslu

Linky:

English version

Chemicke tabulky

Periodicka tabulka prvkov

Prevod jednotiek

Konstanty

Kalkulacka molovych hmotnosti

Viskozita

Hustota

Tepelna kapacita

Index lomu


Rozpustnost


Vlastnosti vodnej pary

Vzdelavanie

Chemicky priemysel

Hladate si pracu

Diskusne forum

Media

Historia stranky


 

Chemicke tabulky:

Stranka chemickych tabuliek ma za ulohu umoznit internetovske vyhladavanie vlastnosti danych chemickych zlucenin. Pokial mate v elektronickej forme akekolvek vlastnosti nejakych latok, uvitame ak nam ich poslete, aby sme ich mohli zpristupnit aj inym.


Projekt www.veda.sk:


 

Akekolvek pripomienky posielajte sem.

KRONIKA - kniha návštev zadarmo

TOPlist

Tento projekt je súcastou projektov rozvoja a propagacie slovenskej vedy na internete zdruzených pod web doménou www.veda.sk.
Projekt
www.chemia.sk bezi vdaka podpore firiem A-zet, Akronet, Lox Technologies, Visoft a dalších ludí, ktorí sú ochotní venovat svoj volný cas na jeho rozvoj. Akákolvek dalšia pomoc z vašej strany je vítaná ci už vo forme financnej alebo materiálnej pomoci. Projekt www.chemia.sk presahuje daleko možnosti pár jednotlivcov a tak v prípade, že máte záujem podielat sa na rozvoji tohto sajtu, radi vás medzi nami privítame.

Copyright © 1999 Rudy Haraga a kolektív. Všetky práva vyhradené.
WebDesign © 1999 Rudy Haraga & Viktor Ištok
Akékolvek kopírovanie údajov uvedených na stránkach www.chemia.sk je možné až po písomnom súhlase tvorcov tohto sajtu. Autori nezodpovedajú za prípadné škody spôsobené prezeraním týchto stránok ani za prípadné chyby v zverejnených údajoch. V prípade, že sa chcete dozvediet viacej o autorských právach v podobe zákona, navštívte sajt www.copyright.sk .

Dakujeme Vám za návštevu sajtu www.chemia.sk