Slovak chemistry server

w w w . c h e m i a . s k
Slovensky server venovany chemickemu priemyslu

Linky:

English version

Chemicke tabulky

Vzdelavanie

Chemicky priemysel

Hladate si pracu

Diskusne forum

Media

Historia stranky


 

Kronika:

19. december:
Pridane rubriky indexu lomu a tepelnych kapacit.

17.november:
Pridana rubrika historia stranky a media. Historia stranky bude obsahovat vsetky spravy uverejnene na stranke chemia.sk, pricom na hlavnej stranke budu iba najnovsie. Stranka media bude obsahovat casopisy, zurnaly, vedecke clanky a rozne zdroje tykajuce sa chemie.

15.november:
Pridane diskusne forum. Ste vitani prispievat vasimi otazkami ci odpovedami.

14.november:
V odkaze chemicke tabulky najdete vlastnosti mnohych chemickych zlucenin. Ak mate nejake udaje v elektronickej forme, ste viac nez vitani ich uverejnit u nas.

14. november:
Web stranka www.chemia.sk je spustena verejnosti. Hlavnym cielom je venovat sa problematike chemie. Ak sa zapoja aj zamestnavatelia, bude tu moznost najst si aj pracu. Akekolvek napady, navrhy ci pripomienky su vitane.

 

Projekt www.veda.sk:
Akekolvek pripomienky posielajte sem.

KRONIKA - kniha návštev zadarmo

TOPlist

Tento projekt je súcastou projektov rozvoja a propagacie slovenskej vedy na internete zdruzených pod web doménou www.veda.sk.
Projekt
www.chemia.sk bezi vdaka podpore firiem A-zet, Akronet, Lox Technologies, Visoft a dalších ludí, ktorí sú ochotní venovat svoj volný cas na jeho rozvoj. Akákolvek dalšia pomoc z vašej strany je vítaná ci už vo forme financnej alebo materiálnej pomoci. Projekt www.chemia.sk presahuje daleko možnosti pár jednotlivcov a tak v prípade, že máte záujem podielat sa na rozvoji tohto sajtu, radi vás medzi nami privítame.

Copyright © 1999 Rudy Haraga a kolektív. Všetky práva vyhradené.
WebDesign © 1999 Rudy Haraga & Viktor Ištok
Akékolvek kopírovanie údajov uvedených na stránkach www.chemia.sk je možné až po písomnom súhlase tvorcov tohto sajtu. Autori nezodpovedajú za prípadné škody spôsobené prezeraním týchto stránok ani za prípadné chyby v zverejnených údajoch. V prípade, že sa chcete dozvediet viacej o autorských právach v podobe zákona, navštívte sajt www.copyright.sk .

Dakujeme Vám za návštevu sajtu www.chemia.sk